Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik w Katowicach

Elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca

Rejestracja użytkownika

Imie:

Nazwisko:

eMail:

Adres email służy do przekazywania ważnych komunikatów z systemu eBOK i informacji o procesie rejestracji. Adres email będzie zapisany w powiązaniu z pozostałymi danymi osobowymi przetwarzanymi w Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik. W czasie procesu rejestracji w systemie eBOK na adres zostanie przesłana informacja o poprawnie przeprowadzonej weryfikacji użytkownika. W okresie późniejszym adres email służy do wymiany informacji pomiędzy użytkownikiem i Spółdzielnią Mieszkaniową Górnik. Adres email nie będzie przekazywany innym podmiotom.

Nazwa Użytkownika:

Należy wprowadzić nazwę użytkownika, która będzie służyła do logowania w systemie eBOK. Dobrym pomysłem jest użycie adresu email jako nazwy użytkownika lub dowolnie innej wymyślonej.

Hasło:

Należy wprowadzić hasło, które będzie służyło do logowania w systemie eBOK. Hasło musi składać się przynajmniej z 8 znaków.

Potwierdzenie hasła:

Należy potwierdzić hasło czyli wprowadzić dokładnie takie samo jak powyżej.

Proszę wprowadzić 11 cyfrowy indeks lokalu:

Należy wprowadzić indeks dowolnego lokalu. Indeks lokalu znajduje się na ksążeczce opłat.Indeks lokalu znajduje się także na większości dokumentów otrzymanych ze Spółdzielni.

Proszę podać 6 znakowy kod PSS odczytany z książeczki czynszowej:

Należy wprowadzić indeks dowolnego lokalu. Indeks lokalu znajduje się na ksążeczce opłat.Indeks lokalu znajduje się także na większości dokumentów otrzymanych ze Spółdzielni.

    W przypadku braku książeczki zapraszamy do Spółdzielni

    Administratorem Danych podanych w formularzu jest S.M. "Górnik" z siedzibą w Katowicach ul. Mikołowska 125a. Przekazane dane przetwarzane są wyłącznie w celach kontaktowych zgodnie z wymaganiami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014r poz.1182). Każda osoba ma prawo do wglądu i modyfikacji danych w siedzibie Administratora Danych